konferencje dla krakowskich firm

Zorganizuj w Krakowie konferencje sam…

Zostałeś wytypowany w pracy do zorganizowana konferencji? To Twoje pierwsze takie zadanie i zapewne nie wiesz od czego zacząć? Poniżej kilka informacji o tym, jak zorganizować konferencję, która będzie profesjonalna i odniesie sukces.

Pierwsze kroki

Organizacja konferencji w Krakowie może być skomplikowana, wymaga sporo czasu i wysiłku. W związku z tym, sporządź scenariusz na czas organizacji. Dzięki niemu, dopniesz wszystko na ostatni guzik. Czas organizacji jest różny i zależy od rodzaju konferencji. W przypadku tych większych czy trudniejszych należy przygotować się kilka miesięcy wcześniej. Scenariusz będzie kluczowy także, jeśli chodzi o sporządzenie kosztorysu.

W pierwszej kolejności przemyśl tematykę spotkania. Możesz ją powiązać z miejscem docelowym spotkania. Zastanów się także nad profilem gości, oszacuj frekwencję. Czynniki te mają znaczenie przy wyborze lokalizacji. Zadbaj o dogodny dojazd oraz o miejsca parkingowe. Wybrany obiekt musi posiadać salę konferencyjną przewidzianą na przyjazd określonej liczby gości. Warto zwrócić uwagę na takie szczegóły jak: bezpłatny Internet, sala dla gości VIP, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia sali, wygodne krzesła, duża przestrzeń etc. Skorzystaj z usług podwykonawców w zakresie:

  • wypożyczenia sprzętu technicznego (np. nagłośnienie, projektory),
  • zapewnienia cateringu,
  • przeszkolenia hostess.

Przy wyborze zwróć jednak uwagę na ich profesjonalizm. Tylko profesjonaliści mogą przyczynić się do Twojego sukcesu.

Konferencje – jak się zachować podczas ich przebiegu?

Jesteś organizatorem – powinieneś więc zachować spokój. Kontroluj cały czas przebieg, a w razie ewentualnego problemu poproś o pomoc opiekuna obiektu. Nerwy w tym dniu Ci nie pomogą. Musisz zadbać o miłą i swobodną atmosferę. Tylko tak zyskasz uznanie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *